قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات

استفاده و خرید از کالاهای این فروشگاه به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  می باشد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و روش های این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است .
کاربر (مشتری محترم) موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. درصورتی که در قوانین درج شده و شیوه عملکرد ما تغییری در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شماتوافق می کنید که استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی

ما به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کنیم. این فروشگاه درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می نماید . در واقع شما با استفاده از این فروشگاه ،‌رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

تبلیغات و لینک ها

لینک هایی به سایت های دیگر و یا تبلیغات مراکز دیگر در سایت ما ممکن است قرار گیرد . این سایت ها تحت کنترل ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها نداریم.

قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری ما براساس رعایت حق مشتری و مصرف کننده است.
در مواردی بسیار نادر و درصورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری ، اگر سفارش قابل تحویل نباشد ، ما موظفیم که در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماییم.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهیم.

قوانین مرتبط با خرید محصول

ثبت نام در سایت جهت انجام خرید الزامی نمیباشد.

لغو سفارش تا یک روز قبل از ارسال کالا مشمول هیچ­گونه خسارتی نخواهد شد. در این صورت حداکثر ظرف مدت یک هفته، تمامی هزینه پرداختی به حساب بانکی دریافتی از مشتری به شرطی که به نام خود وی باشد برگردانده خواهد شد.

 

ثبت و پردازش سفارش 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه ما به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت  به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.فروشگاه  همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی درفروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

فروشگاه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف

سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.