مشخصات فنی

 • ویژگی
 • مشخصه
 • سرعت
 • 126
 • کنترل
 • 90
 • پیچ
 • 123
 • سفتی
 • +Medium
 • رنگ
 • مشکی
 • ضحامت
 • Max

توضیحات محصول

یک رشته آزمایشات در مدت زمانی طولانی، در موقعیت های گوناگون و تحت شدیدترین متغیرهای جغرافیائی و شرایط حین بازی، اساس خلق یک رویه جدید را بنا نهاده است. نتیجه: تیونینگ بسیار ظریف در سطحی جدید. ماموریت ما تولید رویه هایی با نهایت دقت و کمترین خطا در ضربات است تا نیازهای تنیس روی میز مدرن را برآورده سازند. هنگامی که از رویه های GEWO Nexxus Pro با تکنولوژی پیشرفته (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play) بر روی چوب خود استفاده می کنید، می دانید که چه چیزی را به دست می آورید: بهترین!

 تغییرات اخیر در تنیس روی میز، برای نمونه ارائه توپ های پلاستیکی ABS جدید ، و نیز برآیند تجربیاتی که در یک دوره زمانی طولانی از طریق طرح و اجرای آزمایشات فراوان در سراسر دنیا بوسیله بازیکنان و مربیان سطح اول Gewo و نیز سایر نخبگان این رشته به دست آمده است در یک هدف متبلور شده است: خلق و توسعه رویه های سری nexxTT .Generation اکنون ما با افتخار اعلام می کنیم که ماموریت خود را به انجام رسانده ایم.

پرقدرت، ساخته شده برای سرعت!

این پکیج نیرومند سری Nexxus ارائه دهنده نهایت دینامیک همراه با قوس نسبتا کوتاه و خاصیت کاتاپولت قوی می باشد. تکنولوژی FLEX-TEC حداکثر سرعت را تامین می کند و لایه نازک رویی DGC40+ 2.0 لاستیک، تماس ثابت و مطمئن توپ با راکت را تضمین می نماید. علی رغم سرعت و دینامیک اسفنج سفت ۴۸، رویه GEWO Nexxus XT Pro 48 بطور عجیبی احساس بالایی را به بازیکن منتقل می کند که مدیون سطح گریپ فوق العاده لایه رویی لاستیک بوده وموجب اعتماد به نفس فوق العاده ای در زدن ضربات پاسیو، در موقع سرویس و دریافت سرویس، بلوک، پوش و حمله فیلیپ می شود.

نوع بازیکن/ خصوصات:

-این رویه قدرتمند با ضربات سرعتی مستقیم با قوس نسبتا کوتاه تعریف می شود.

-رویه ای کاملا افنسیو با خاصیت کاتاپولت قوی، که نهایت نیروی خود را در زمانی که به آن نیاز است آزاد می کند: قدرت تهاجمی مطلق!

-ایده آل برای بازیکنان حمله ای مدرن که بر دینامیک و سرعت متکی هستند و ضربات تاپ اسپین خود را در فاصله نزدیک و متوسط از میز، روانه زمین حریف می کنند.

 

به علت تغییرات مداوم در تجهیزات تنیس روی میز، از جمله عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید، رویه ها نیز باید برای تطابق با این شرایط تکامل پیدا کنند. توپ های جدید پیچ و سرعت کمتری ایجاد می کنند. برای جبران این کاهش در پیچ و سرعت شما دو راه حل خواهید داشت: تغییر در تکنیک و تغییر در تجهیزات. GEWO هدف خود را پشتیبانی از تغییرات فیزیکی مورد نیاز با استفاده از ابداعات نوین قرار داده است: یک لایه رویی نازک در لاستیک با گریپ فوق العاده (nexxTT)، این کاهش سرعت و پیچ را با دینامیک ذاتی خود و فشردگی بیشتر (N.E.P.) جبران می کند. به علاوه یک اسفنج دینامیک با تخلخل متوسط  که با توجه به سبک بازی  و نقاط قوت و ضعف بازیکن انتخاب می شود، یعنی اسفنج XT با رویکرد سرعت و اسفنج EL با رویکرد پیچ، این مجموعه را تکمیل می نماید.

 تکنولوژی  DGC40+ 2.0

یکی از عواملی که باعث موفقیت رویه های GEWO HYPE EL / XT / KR گردید، نوآوری DGC40+ در لاستیک این رویه ها بود. این تکنولوژی باعث تماس چسبناک توپ بر روی این رویه ها شده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند. با وجود این، عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید از جمله توپ ***+GEWO Select Pro 40، موجب احساس نیاز به تکامل این تکنولوژی شده است: نتیجه این تکامل، ارائه ورژن جدید این تکنولوژی، یعنی DGC40+ 2.0 است. همان گونه که پیشتر گفته شد این تکنولوژی بویژه برای توپ های پلاستیکی ABS جدید طراحی شده است. اگر شما به سمت جلو حرکت نکنید، تنهایتا در جا زده و به عقب باز خواهید گشت!

 تکنولوژی FlexTech

طراحی انعطاف پذیر لاستیک/ اسفنج FlexTech که به طور انحصاری توسط GEWO ابداع شده است، باعث ایجاد سرعتی شگفت انگیز می شود. رویه های سری XT در ترکیب با تکنولوژی DGC40+ 2.0، موجب تبدیل سرعت ضربه تاپ اسپین بازیکن مقابل شما به انرژی شده و مجددا این انرژی را در هنگامی که شما ضربه خود را می زنید- توپ برگشتی- آزاد می کند. دون های لاستیک رویه های سری XT در مقایسه با رویه های سری EL با فاصله بیشتری از هم قرار گرفته و نیز اندکی باریک تر از آنها هستند. این رویه ها اساسا با تمرکز بر روی سرعت ساخته شده اند.

تکنولوژی Elastic Rubber

رویه های سری EL با توجه به نزدیک تر بودن دون ها، باعث تماس هر چه بیشتر توپ و فیدبک و احساس بیشتر می شوند. تمام رویه های این سری برای پیچ طراحی شده اند. دون های لاستیک این رویه در مقایسه با رویه های سری XT، به فاصله نزدیک تر از هم قرار گرفته و کمی ضخیم تر هستند. وقتی لایه زیرین لاستیک این رویه ها شروع به ایجاد پیچ می کنند، لایه نازک رویی لاستیک DGC40+ 2.0، قدرت واقعی و پنهان خود را آشکار می نماید، که این منجر به تماسی مطمئن در سطح بیشتری از رویه شده و این به نوبه خود پیچ فوق العاده ای تولید می کند.

نظرات

 1. farshad گفت:

  سلام.خسته نباشی.یه سوال داشتم.چرا هیچ ریویویی از این رویه تو هیچ سایتی نیست؟؟؟هیچ کس نزده ببینه چطوره؟فرقش با هایپ ۵٠ چی هست؟؟کدوم بهتره؟؟چوبم هیبرید کربن ام اسپید هست.لطفا راهنمایی کنید

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز
   مدت کو‌تاهی ست که این رویه ها وارد بازار شده اند، بنابراین مقالات کمی در مورد اونا منتشر شده.
   بارها یادآوری کردیم که انتخاب رویه سلیقه ایه و بستگی به سبک بازی شما داره، یعنی نمیشه بطور مطلق گفت که کدوم رویه بهتره!
   کلا رویه های سری XT برای سرعت طراحی شده اند، رویه های سری نکسوس مخصوصا برای توپای پلاستیکی جدید ABS بطور خاصی طراحی شده اند.

 2. امیرمحمد گفت:

  سلام خسته نباشین.میخاستم بپرسم که عمر این روییه نسبت به نانوفلکس بیشتره یا کمتر؟!

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به جدید بودن این رویه ها هنوز اطلاعات کاملی در خصوص عمر مفید آنها جمع آوری نشده. البته به نظر می رسد دوام این رویه ها کم و بیش مانند رویه های سری نانوفلکس باشد.

 3. MAHDI گفت:

  سلام عرض ادب
  میتونید پیشنهاد بدید چه رویه ای واسه حمله قوی از نزدیک میز خوبه؟چوبم فورس آرک هست.

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز
   رویه های متعددی قابل پیشنهاد هستند. رویه های سری نکسوس (EL43, EL48, XT48) و رویه نانوفلکس ۴۸ و هایپ ۴۷٫۵ می توانند انتخاب مناسبی باشند.