مشخصات فنی

 • ویژگی
 • مشخصه
 • سرعت
 • 125
 • کنترل
 • 91
 • پیچ
 • 124
 • سفتی
 • +Medium
 • رنگ
 • قرمز-مشکی
 • ضحامت
 • Max

توضیحات محصول

یک رشته آزمایشات در مدت زمانی طولانی، در موقعیت های گوناگون و تحت شدیدترین متغیرهای جغرافیائی و شرایط حین بازی، اساس خلق یک رویه جدید را بنا نهاده است. نتیجه: تیونینگ بسیار ظریف در سطحی جدید. ماموریت ما تولید رویه هایی با نهایت دقت و کمترین خطا در ضربات است تا نیازهای تنیس روی میز مدرن را برآورده سازند. هنگامی که از رویه های GEWO Nexxus Pro با تکنولوژی پیشرفته (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.) بر روی چوب خود استفاده می کنید، می دانید که چه چیزی را به دست می آورید: بهترین!

 تغییرات اخیر در تنیس روی میز، برای نمونه ارائه توپ های پلاستیکی ABS جدید ، و نیز برآیند تجربیاتی که در یک دوره زمانی طولانی از طریق طرح و اجرای آزمایشات فراوان در سراسر دنیا بوسیله بازیکنان و مربیان سطح اول Gewo و نیز سایر نخبگان این رشته به دست آمده است در یک هدف متبلور شده است: خلق و توسعه رویه های سری nexxTT Generation! اکنون ما با افتخار اعلام می کنیم که ماموریت خود را به انجام رسانده ایم.

راه حل نهایی، پیش بینی همه جزئیات!

رویه سرآمد سری Nexxus EL Pro یعنی رویه GEWO Nexxus EL Pro 48 شما را شگفت زده خواهد کرد: سرعت فزاینده، شروع قوی یا آرام با تاپ اسپین، رالی های متمرکز بر پیچ؛ در هیچ موردی این رویه شما را نا امید نخواهد کرد. در واقع شما فو رفتن توپ به داخل رویه را به خوبی احساس خواهید کرد. سرانجام شما قادر خواهید بود با یک شروع سنگین پرپیچ، تاپ اسپین های دقیق، حملات متنوع و تنوع در سرویس و دریافت آن، بازیکن مقابل را در منگنه قرار دهید. این رویه در هیچ زمینه ای شما را جا نخواهد گذاشت. سطح چسبناک و انعطاف پذیرلایه رویی لاستیک، نهایت تماس توپ با رویه را در تمام موقعیت های حمله تضمین می کند.

نوع بازیکن/ خصوصات:

-حمله قدرتمند و پرپیچ، احساس و فیدبک بی واسطه.

-لایه نازک رویی DGC40+ 2.0 لاستیک، متمرکز بر ضربات متنوع پرپیچ و انفجاری با حداکثر تماس توپ. در یک کلام: همراه باوفای بازیکنان در سطوح پیشرفته!

-برای بازیکنانی که در جستجوی یک همراه قابل اعتماد در موقعیت هایی از بازی که نیاز به بروز حداکثر قابلیت ها، بازی پرقدرت و فعال وجود دارد.     

 

به علت تغییرات مداوم در تجهیزات تنیس روی میز، از جمله عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید، رویه ها نیز باید برای تطابق با این شرایط تکامل پیدا کنند. توپ های جدید پیچ و سرعت کمتری ایجاد می کنند. برای جبران این کاهش در پیچ و سرعت شما دو راه حل خواهید داشت: تغییر در تکنیک و تغییر در تجهیزات. GEWO هدف خود را پشتیبانی از تغییرات فیزیکی مورد نیاز با استفاده از ابداعات نوین قرار داده است: یک لایه رویی نازک در لاستیک با گریپ فوق العاده (nexxTT)، این کاهش سرعت و پیچ را با دینامیک ذاتی خود و فشردگی بیشتر (N.E.P.) جبران می کند. به علاوه یک اسفنج دینامیک با تخلخل متوسط  که با توجه به سبک بازی  و نقاط قوت و ضعف بازیکن انتخاب می شود، یعنی اسفنج XT با رویکرد سرعت و اسفنج EL با رویکرد پیچ، این مجموعه را تکمیل می نماید.

 تکنولوژی  DGC40+ 2.0

یکی از عواملی که باعث موفقیت رویه های GEWO HYPE EL / XT / KR گردید، نوآوریDGC40+    در لاستیک این رویه ها بود. این تکنولوژی باعث تماس چسبناک توپ بر روی این رویه ها شده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند. با وجود این، عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید، از جمله توپ  ***+GEWO Select Pro 40، موجب احساس نیاز به تکامل این تکنولوژی شده است: نتیجه این تکامل، ارائه ورژن جدید این تکنولوژی، یعنی DGC40+ 2.0 است. همان گونه که پیشتر گفته شد این تکنولوژی بویژه برای توپ های پلاستیکی ABS جدید طراحی شده است. اگر شما به سمت جلو حرکت نکنید، تنهایتا در جا زده و به عقب باز خواهید گشت!

 تکنولوژی FlexTech

طراحی انعطاف پذیر لاستیک/ اسفنج FlexTech که به طور انحصاری توسط GEWO ابداع شده است، باعث ایجاد سرعتی شگفت انگیز می شود. رویه های سری XT در ترکیب با تکنولوژی DGC40+ 2.0، موجب تبدیل سرعت ضربه تاپ اسپین بازیکن مقابل شما به انرژی شده و مجددا این انرژی را در هنگامی که شما ضربه خود را می زنید- توپ برگشتی- آزاد می کند. دون های لاستیک رویه های سری XT در مقایسه با رویه های سری EL با فاصله بیشتری از هم قرار گرفته و نیز اندکی باریک تر از آنها هستند. این رویه ها اساسا با تمرکز بر روی سرعت ساخته شده اند.

تکنولوژی Elastic Rubber

رویه های سری EL با توجه به نزدیک تر بودن دون ها، باعث تماس هر چه بیشتر توپ و فیدبک و احساس بیشتر می شوند. تمام رویه های این سری برای پیچ طراحی شده اند. دون های لاستیک این رویه در مقایسه با رویه های سری XT، به فاصله نزدیک تر از هم قرار گرفته و کمی ضخیم تر هستند. وقتی لایه زیرین لاستیک این رویه ها شروع به ایجاد پیچ می کنند، لایه نازک رویی لاستیک DGC40+ 2.0، قدرت واقعی و پنهان خود را آشکار می نماید، که این منجر به تماسی مطمئن در سطح بیشتری از رویه شده و این به نوبه خود پیچ فوق العاده ای تولید می کند.

نظرات