مشخصات فنی

 • ویژگی
 • مشخصه
 • سرعت
 • 118
 • کنترل
 • 96
 • پیچ
 • 128
 • سفتی
 • Medium
 • رنگ
 • مشکی
 • ضحامت
 • Max

توضیحات محصول

یک رشته آزمایشات در مدت زمانی طولانی، در موقعیت های گوناگون و تحت شدیدترین متغیرهای جغرافیائی و شرایط حین بازی، اساس خلق یک رویه جدید را بنا نهاده است. نتیجه: تیونینگ بسیار ظریف در سطحی جدید. ماموریت ما تولید رویه هایی با نهایت دقت و کمترین خطا در ضربات است تا نیازهای تنیس روی میز مدرن را برآورده سازند. هنگامی که از رویه های GEWO Nexxus Pro با تکنولوژی پیشرفته (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.) بر روی چوب خود استفاده می کنید، می دانید که چه چیزی را به دست می آورید: بهترین!

 تغییرات اخیر در تنیس روی میز، برای نمونه ارائه توپ های پلاستیکی ABS جدید ، و نیز برآیند تجربیاتی که در یک دوره زمانی طولانی از طریق طرح و اجرای آزمایشات فراوان در سراسر دنیا بوسیله بازیکنان و مربیان سطح اول Gewo و نیز سایر نخبگان این رشته به دست آمده است در یک هدف متبلور شده است: خلق و توسعه رویه های سری nexxTT Generation! اکنون ما با افتخار اعلام می کنیم که ماموریت خود را به انجام رسانده ایم.

بازی زیبا، بهترین نمایش!

رویه GEWO Nexxus EL Pro 43 ترکیب کاملی از حداکثر گریپ لاستیک (DGC40+ 2.0) و حداکثر قدرتی که برای سبک بازی مدرن حمله بر پایه پیچ مورد نیاز است، می باشد. در بین رویه های سری GEWO Nexxus EL Pro، این رویه دارای سفتی متوسط اسفنج بوده و قدرت و کارایی خود را به ویژه در بازی های با تنوع نوع ضربات وموقعیت های حمله متکی بر پیچ بروز می دهد.

مزایا: شروع مطمئن حمله، حداکثر فیدبک توپ که حاصل تماس نرم توپ با رویه، چه در حالت حمله و چه در حالت دفاع می باشد. قابلیت ایجاد پیچ و تغییر جهت ناگهانی توپ در زمان زدن سرویس و یا دریافت سرویس که مدیون لایه نازک رویی لاستیک پیچ دار nexxTT آن است.

نوع بازیکن/ خصوصیات:

– قوس بالای توپ، کاهش احتمال خطا در زمانی که در موقعیت های حادی از بازی قرار می گیرید. با اسفنج EL با سفتی متوسط ۴۳ که با تمرکز بر روی پیچ طراحی شده، رویه GEWO Nexxus EL Pro 43 رویه ای همه فن حریف در رویه های سری Nexxus Pro می باشد.

-رویه ای ایده آل برای بازیکنان حمله ای که در جستجوی رویه ای الاستیک برای سبک بازی مدرن خود که متکی بر تنوع فراوان ضربات است، می باشد.

– رویه ای ایده آل برای بازیکنانی که برای کسب امتیازات و پیروزی، ترجیحا از ضربات هدف دار دقیق همراه با پیچ های متنوع، به جای ضربات با حداکثر سرعت استفاده می کنند.

به علت تغییرات مداوم در تجهیزات تنیس روی میز، از جمله عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید، رویه ها نیز باید برای تطابق با این شرایط تکامل پیدا کنند. توپ های جدید پیچ و سرعت کمتری ایجاد می کنند. برای جبران این کاهش در پیچ و سرعت شما دو راه حل خواهید داشت: تغییر در تکنیک و تغییر در تجهیزات. GEWO هدف خود را پشتیبانی از تغییرات فیزیکی مورد نیاز با استفاده از ابداعات نوین قرار داده است: یک لایه رویی نازک در لاستیک با گریپ فوق العاده (nexxTT)، این کاهش سرعت و پیچ را با دینامیک ذاتی خود و فشردگی بیشتر (N.E.P.) جبران می کند. به علاوه یک اسفنج دینامیک با تخلخل متوسط  که با توجه به سبک بازی  و نقاط قوت و ضعف بازیکن انتخاب می شود، یعنی اسفنج XT با رویکرد سرعت و اسفنج EL با رویکرد پیچ، این مجموعه را تکمیل می نماید.

 تکنولوژی  DGC40+ 2.0

یکی از عواملی که باعث موفقیت رویه های GEWO HYPE EL / XT / KR گردید، نوآوریDGC40+    در لاستیک این رویه ها بود. این تکنولوژی باعث تماس چسبناک توپ بر روی این رویه ها شده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند. با وجود این، عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید،  از جمله توپ  ***+ GEWO Select Pro 40، موجب احساس نیاز به تکامل این تکنولوژی شده است: نتیجه این تکامل، ارائه ورژن جدید این تکنولوژی، یعنی DGC40+ 2.0 است. همان گونه که پیشتر گفته شد این تکنولوژی بویژه برای توپ های پلاستیکی ABS جدید طراحی شده است. اگر شما به سمت جلو حرکت نکنید، تنهایتا در جا زده و به عقب باز خواهید گشت!

 تکنولوژی FlexTech

طراحی انعطاف پذیر لاستیک/ اسفنج FlexTech که به طور انحصاری توسط GEWO ابداع شده است، باعث ایجاد سرعتی شگفت انگیز می شود. رویه های سری XT در ترکیب با تکنولوژی DGC40+ 2.0، موجب تبدیل سرعت ضربه تاپ اسپین بازیکن مقابل شما به انرژی شده و مجددا این انرژی را در هنگامی که شما ضربه خود را می زنید- توپ برگشتی- آزاد می کند. دون های لاستیک رویه های سری XT در مقایسه با رویه های سری EL با فاصله بیشتری از هم قرار گرفته و نیز اندکی باریک تر از آنها هستند. این رویه ها اساسا با تمرکز بر روی سرعت ساخته شده اند.

تکنولوژی Elastic Rubber

رویه های سری EL با توجه به نزدیک تر بودن دون ها، باعث تماس هر چه بیشتر توپ و فیدبک و احساس بیشتر می شوند. تمام رویه های این سری برای پیچ طراحی شده اند. دون های لاستیک این رویه در مقایسه با رویه های سری XT، به فاصله نزدیک تر از هم قرار گرفته و کمی ضخیم تر هستند. وقتی لایه زیرین لاستیک این رویه ها شروع به ایجاد پیچ می کنند، لایه نازک رویی لاستیک DGC40+ 2.0، قدرت واقعی و پنهان خود را آشکار می نماید، که این منجر به تماسی مطمئن در سطح بیشتری از رویه شده و این به نوبه خود پیچ فوق العاده ای تولید می کند.

سجاد حسینی بازیکن ارزنده کشورمان در هر دو سمت فورهند و بک هند از این رویه استفاده می کند.

نظرات

 1. جواد گفت:

  آیا این رویه برای چوب آمولتارت مناسبه ؟ میشه این رویه را با دونیک باراکودا مقایسه کنین ؟

  • admin گفت:

   سلام
   دوست عزیز
   رویه های سری نکسوس به خوبی با دامنه وسیعی از چوب ها مچ می شوند. شما می توانید اطلاعات دقیق در خصوص مقایسه این رویه ها و رویه باراکودای دونیک را در سایت زیر ملاحظه نمایید:
   contra.de