مشخصات فنی

 • ویژگی
 • مشخصه
 • سرعت
 • 109
 • کنترل
 • 121
 • پیچ
 • 127
 • سفتی
 • Soft
 • رنگ
 • قرمز-مشکی
 • ضحامت
 • Max

توضیحات محصول

یک رشته آزمایشات در مدت زمانی طولانی، در موقعیت های گوناگون و تحت شدیدترین متغیرهای جغرافیایی و شرایط حین بازی، اساس خلق یک رویه جدید را بنا نهاده است. نتیجه: تیونینگ بسیار ظریف در سطحی جدید. ماموریت ما، تولید رویه هایی با نهایت دقت و کمترین خطا در ضربات است تا نیازهای تنیس روی میز مدرن را برآورده سازند. هنگامی که از رویه های GEWO Nexxus Pro با تکنولوژی پیشرفته (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.)، بر روی چوب خود استفاده می کنید، می دانید که چه چیزی را به دست می آورید: بهترین!

 تغییرات اخیر در تنیس روی میز، برای نمونه ارائه توپ های پلاستیکی ABS جدید ، و نیز برآیند تجربیاتی که در یک دوره زمانی طولانی، از طریق طرح و اجرای آزمایشات فراوان در سراسر دنیا، بوسیله بازیکنان و مربیان سطح اول Gewo و نیز سایر نخبگان این رشته به دست آمده است، در یک هدف متبلور شده است: خلق و توسعه رویه های سری nexxTT Generation! اکنون ما با افتخار اعلام می کنیم که ماموریت خود را به انجام رسانده ایم.

چه احساسی! دقت در حد نهایت!

صدایی خوشایند! نهایت لذت را در بازی تجربه کنید: حداکثر انتقال انرژی، پیچ اعجاب آور، لمس نرم و بازخورد تماس کامل با توپ. طراحی نرم و متمرکز بر پیچ (FLEX-TECH) این رویه باعث ایجاد صدای منحصر بفردی می شود که شما را قادر می سازد نهایت لذت را از بازی ببرید. رویه GEWO Nexxus EL Pro 38 تمامی ویژگی های یک رویه کلاسیک نرم از جمله کنترل بالا (برای مثال در حالت پاسیو نظیر بلوک و Push و احساس عالی  (برای نمونه هنگام زدن یا دریافت سرویس) که لازمه تنیس روی میز مدرن هستند، به انضمام خصوصیات مدرن یعنی تمرکز ویژه بر روی پیچ را با هم دارا می باشد. این دقیقا هدفی است که رویه GEWO Nexxus EL Pro 38 برای آن ساخته شده است.

نوع بازیکن/ خصوصیات:

     – تمرکز بر روی پیشرفت شما: این هدف از طریق ایجاد دقت در ضربات و تماس موثر همراه با صدای دلپذیر به شما هدیه داده می شود.

     – صدای دینامیک این رویه را برای کسب لذت بازی تجربه کنید. این رویه برای بازیکنانی ست که در جستجوی پیچ سنگین به همراه دقت بالا در محل فرود  آوردن توپ هستند.

در یک جمله GEWO Nexxus EL Pro 38 رویه ای نرم با صدایی دلپذیر و بسیار پرپیچ بوده و شما را قادر به ایجاد سرعت مناسب در زمان مناسب می سازد.

به علت تغییرات مداوم در تجهیزات تنیس روی میز، از جمله عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید، رویه ها نیز باید برای تطابق با این شرایط تکامل پیدا کنند. توپ های جدید پیچ و سرعت کمتری ایجاد می کنند. برای جبران این کاهش در پیچ و سرعت شما دو راه حل خواهید داشت: تغییر در تکنیک و تغییر در تجهیزات. GEWO هدف خود را پشتیبانی از تغییرات فیزیکی مورد نیاز، با استفاده از ابداعات نوین قرار داده است: یک لایه رویی نازک در لاستیک با گریپ فوق العاده (nexxTT)، این کاهش سرعت و پیچ را با دینامیک ذاتی خود و فشردگی بیشتر (N.E.P.) جبران می کند. به علاوه یک اسفنج دینامیک با تخلخل متوسط  که با توجه به سبک بازی  و نقاط قوت و ضعف بازیکن انتخاب می شود، یعنی اسفنج XT با رویکرد سرعت و اسفنج EL با رویکرد پیچ، این مجموعه را تکمیل می نماید.

 تکنولوژی  DGC40+ 2.0

یکی از عواملی که باعث موفقیت رویه های GEWO HYPE EL / XT / KR گردید، نوآوریDGC40+    در لاستیک این رویه ها بود. این تکنولوژی باعث تماس چسبناک توپ بر روی این رویه ها شده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند. با وجود این، عرضه توپ های پلاستیکی ABS جدید،  از جمله توپ  ***+GEWO Select Pro 40، موجب احساس نیاز به تکامل این تکنولوژی شده است: نتیجه این تکامل، ارائه ورژن جدید این تکنولوژی، یعنی DGC40+ 2.0 است. همان گونه که پیشتر گفته شد این تکنولوژی بویژه برای توپ های پلاستیکی ABS جدید طراحی شده است. اگر شما به سمت جلو حرکت نکنید، تنهایتا در جا زده و به عقب باز خواهید گشت!

 تکنولوژی FlexTech

طراحی انعطاف پذیر لاستیک/ اسفنج FlexTech که به طور انحصاری توسط GEWO ابداع شده است، باعث ایجاد سرعتی شگفت انگیز می شود. رویه های سری XT در ترکیب با تکنولوژی DGC40+ 2.0، موجب تبدیل سرعت ضربه تاپ اسپین بازیکن مقابل شما به انرژی شده و مجددا این انرژی را در هنگامی که شما ضربه خود را می زنید- توپ برگشتی- آزاد می کند. دون های لاستیک رویه های سری XT در مقایسه با رویه های سری EL با فاصله بیشتری از هم قرار گرفته و نیز اندکی باریک تر از آنها هستند. این رویه ها اساسا با تمرکز بر روی سرعت ساخته شده اند.

تکنولوژی Elastic Rubber

رویه های سری EL با توجه به نزدیک تر بودن دون ها، باعث تماس هر چه بیشتر توپ و فیدبک و احساس بیشتر می شوند. تمام رویه های این سری برای پیچ طراحی شده اند. دون های لاستیک این رویه در مقایسه با رویه های سری XT، به فاصله نزدیک تر از هم قرار گرفته و کمی ضخیم تر هستند. وقتی لایه زیرین لاستیک این رویه ها شروع به ایجاد پیچ می کنند، لایه نازک رویی لاستیک DGC40+ 2.0، قدرت واقعی و پنهان خود را آشکار می نماید، که این منجر به تماسی مطمئن در سطح بیشتری از رویه شده و این به نوبه خود پیچ فوق العاده ای تولید می کند.

نظرات